PASKOV

Sbor dobrovolných hasičů

Dopravní nehoda u Dolu Paskov

V sobotu  9.  listopadu  2013,  krátce  před  třináctou  hodinou,  obdrželi  operátoři  IBC  Ostrava  zprávu  o  zprvu  vážné  dopravní  nehodě  u  Dolu  Paskov.  Podle  informací  očitého svědka dopravní nehody vyjel osobní automobil mimo vozovku, kde se převrátil a začal hořet. Na  místo  se  dostavila  naše  místní  jednotka  SDH  Paskov,  a  poté  také  jednotka profesionálních  hasičů  z Frýdku-Místku.  Po  příjezdu  na  místo  nehody  bylo  zjištěno,  že vozidlo  je  převráceno  na  levý  bok  a  posádka,  kterou  tvořil  pouze  řidič,  je  mimo  vozidlo. Požár byl zlikvidován před příjezdem jednotek náhodně projíždějící posádkou, která zastavila u nehody jako první a pohotově zakročila malým hasicím přístrojem.

Po prošetření nehody Policií ČR bylo vozidlo za pomocí navijáku převráceno zpět na všechny  čtyři  kola.  Uklizením  místa  nehody  byl  výjezd  ukončen  a  naše jednotka  se  vrátila zpět na základnu.

Balážec Martin

Plán akcí 2024

20.1. ples SDH

30.4. stavění máje

10.8. předpouťová zahradní slavnost

 

 

Partneři SDH