PASKOV

Sbor dobrovolných hasičů

PLES SDH PASKOV 18.1.2014

Plesová sezóna roku 2014 byla zahájena již tradičním plesem sboru dobrovolných hasičů Paskov, který se konal 18.1.2014 v Komunitním centru Paskov.

 

O zábavu, nejen na tanečním parketu, se starala kapela EKG Band, která byla úderem půlnoci přerušena hodnotnou tombolou. Velkolepý raut, na kterém si účastnici mohli vybrat od lehkých předkrmů, přes masové lahůdky až po sladkou tečku, probíhal do závěru plesu. Také jsme opět mohli sledovat růst mladého tanečního páru studia v latinskoamerických tancích, studia TK Marendi, Ondřeje a Markétky. Sál plný usměvavých a bavících se lidí se vyprázdnil až v ranních hodinách, a my se opět těšíme na lednový ples v roce 2015.

 

Více fotek naleznete v naší fotogalerii (ZDE)

Plán akcí 2024

20.1. ples SDH

30.4. stavění máje

10.8. předpouťová zahradní slavnost

 

 

Partneři SDH