PASKOV

Sbor dobrovolných hasičů

JSDH Paskov zasahovala u požáru bytu ve Frýdku-Místku

Celkem 6 jednotek hasičů zasahovalo v neděli 8.11.2015 přes poledne ve Frýdku-Místku v Zahradní ulici u požáru bytu v osmém patře šestnáctipatrového bytového domu. Při požáru se zranilo celkem 15 osob, převážně se nadýchaly kouře, hasiči zachránili 48 osob, evakuováno bylo dalších 64 osob.

Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno v neděli krátce po jedenácté hodině. Na místo vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic ve Frýdku-Místku a Ostravy-Zábřehu, odkud přijel velký evakuační autobus Irisbus. Jeho služeb využila desítka zachráněných a evakuovaných osob. Zasahovaly zde také čtyři jednotky dobrovolných hasičů – Frýdek, Paskov, Dobrá a Frýdlant nad Ostravicí.

více informací: http://www.pozary.cz/clanek/124812-patnact-osob-bylo-zraneno-a-48-zachraneno-pri-pozaru-bytu-ve-frydku-mistku/

Plán akcí 2024

20.1. ples SDH

30.4. stavění máje

10.8. předpouťová zahradní slavnost

 

 

Partneři SDH