PASKOV

Sbor dobrovolných hasičů

Ve Sviadnově hořela hospodářská budova s autodílnou

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v pondělí 7.6.2010 večer ve Sviadnově (okres Frýdek-Místek) u požáru dvoupodlažní hospodářské budovy s autodílnou. Požár, který se obešel bez zranění, způsobil škodu 400 tisíc korun, především na prvním patře objektu se sedlovou střechou a na dřevěném přístavku.

 

Informaci o požáru obdrželo operační středisko hasičů v pondělí krátce před 19. hodinou. Na místo byla vyslána jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje ze stanice ve Frýdku-Místku, dvě jednotky dobrovolných hasičů z Frýdku a Paskova a podnikoví hasiči z Biocelu Paskov.

 Při jejich příjezdu již hořela hlavně sedlová střecha objektu zhruba o půdorysu 20 x 10 metrů a dřevěný přístavek. Oheň dostali hasiči pod kontrolu během půlhodiny, zhruba další hodinu jim trvalo dohašování s rozebíráním střešní konstrukce. Příčina vzniku požáru je zatím v šetření.

Plán akcí 2024

20.1. ples SDH

30.4. stavění máje

10.8. předpouťová zahradní slavnost

 

 

Partneři SDH