PASKOV

Sbor dobrovolných hasičů

Hasiči uchránili před ohněm domek ve Staříči

Pět jednotek hasičů zasahovalo v pátek 7.11.2008 večer u požáru dřevěného hospodářského objektu v obci Staříč (okres Frýdek-Místek). Hasiči uchránili před požárem sousední rodinný domek. Požár se obešel bez zranění.

Na tísňovou linku hasičů zavolal v pátek po 21. hodině svědek a informoval o požáru. Na místo ihned vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje ze stanice ve Frýdku-Místku a s ní dobrovolné jednotky z obcí Staříč, Fryčovice, Paskov a Brušperk.

Číst dál...

Hasiči vyprošťovali u Paskova řidiče Avie

Dvě jednotky hasičů zasahovaly v úterý 9.9.2008 odpoledne na silnici R56 mezi Paskovem a Frýdkem–Místkem u dopravní nehody nákladní Avie, vezoucí stavební suť. Hasiči museli vyprostit zraněného řidiče nákladního automobilu, který narazil do stromu a strom na Avii. Ta skončila na okraji silnice na levém boku.

Číst dál...

Cvičení v hypermarketu se zaměřilo na teroristický útok

Více než stovka zasahujících ze 4 složek IZS, z toho přes 50 profesionálních a dobrovolných hasičů, se zapojila do úterního (7.10.2008) dopoledního cvičení ve frýdecko-místeckém hypermarketu Tesco a v jeho nejbližším okolí, odkud bylo hlášeno uložení nálože, tedy nástražného výbušného systému. 

Číst dál...

Plán akcí 2018

27.1. - Hasičský ples

30.4. - Stavění máje

26.5. - Kácení máje

11.8. - Pouťová zahradní slavnost

 

 

Sponzoři